شرایط و ضوابط, بیوتکنولوژی, اموزش غیر حضوری, مشاوره, پایان نامه, مقاله

شرایط و ضوابط

قوانین بایو وان

 

به Bio1.ir خوش آمدید!


از شما متشکریم که ما را برای ارائه خدمات انتخاب نمودید. این خدمات توسط تیم بایو وان ارائه می‌شود.

استفاده از خدمات ما به منزله پذیرش قوانین ماست. بنابرین قوانین را با دقت مطالعه نمایید.

قوانین به گونه‌ای طراحی شده است که پروسه سفارش و انجام پروژه راحت و سریع انجام گیرد، بنابراین اگر تصویر دقیق و روشنی از پروژه مورد نظرتان ندارید اقدام به سفارش آن نکنید زیرا اطلاعاتی که در فرم سفارش پروژه وارد نمودید به عنوان سفارش نهایی شما تلقی خواهد شد و به هیچ عنوان امکان ویرایش آن را ندارید و قیمت پروژه بر حسب اطلاعات وارد شده در این فرم از قبیل تاریخ تحویل پروژه تعیین خواهد شد.

پس از ثبت سفارش باید در مرحله بعد فرم ثبت نام را تکمیل نمایید یا با مشخصات کاربری قبلی خود فرم ورود به سایت را تکمیل نمایید تا سفارش شما در پنل کاربری شما ثبت شود.

بعد از ثبت کامل سفارش، پروژه شما قیمت‌گذاری خواهد شد و از طریق سامانه پیامک یا ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید، که پس از آن حداکثر ۲۴ ساعت فرصت خواهید داشت تا از طریق درگاه پرداخت که در اختیارتان می‌گذاریم مبلغ بیعانه (50 درصد کل مبلغ پروژه) یا کل مبلغ پروژه را واریز نمایید. در صورتی که در این زمان محدود نتوانید مبلغ را واریز نمایید ما حق داریم پروژه را کنسل شده تلقی کنیم و قرارداد را فسخ نماییم.

چنانچه در مهلت مذکور بیعانه را پرداخت کنید فرم سفارش شما و قیمت تعیین شده توسط ما به عنوان قرارداد مابین طرفین می‌باشد. بنابراین موظف خواهیم شد پروژه را تا زمان تحویل آن تکمیل نماییم و به شما اعلام کنیم. شما نیز موظفید پس از اعلام تکمیل پروژه توسط ما و مشاهده تصاویر قسمت هایی از پروژه‌تان، مابقی مبلغ پروژه (50 درصد مبلغ کل در صورتی که 50 درصد مبلغ کل را بیعانه کرده باشید.) را از طریق درگاهی که در اختیارتان قرار می‌دهیم پرداخت نمایید تا بلافاصله پروژه برایتان ارسال شود. در صورتی که کل مبلغ را بیعانه کرده باشید نیازی به این مرحله نیست و پروژه به محض تکمیل برایتان ارسال می‌گردد.

پس از دریافت پروژه ۱۰ روز فرصت خواهید داشت تا در صورتی که مغایرتی در انجام پروژه با سفارشی که داده بودید ملاحظه نمودید به ما اعلام نمایید تا فورا در صدد اصلاح آن برآییم.

چنانچه پروژه شما تا تاریخ توافق شده برای تحویل پروژه آماده نشود شما حق دارید قرارداد را فسخ نمایید و کل مبلغ بیعانه را پس بگیرید یا با توافقی جدید برای دیرکرد پروژه اجازه تکمیل پروژه را به ما بدهید.

توجه نمایید در صورتی که در زمان تعیین شده بیعانه را پرداخت نمایید به منزله عقد قرارداد مابین طرفین خواهد بود و هیچ یک از طرفین حق فسخ قرارداد را ندارد.

همچنین تمام مسئولیت های مربوط به تست محصول و استفاده صحیح از آن بر عهده‌ی سفارش دهنده‌ی (تحویل گیرنده) محصول می باشد و خسارات احتمالی ناشی از عملکرد محصول تماما بر عهده وی می‌باشد. لذا در جزئیات سفارش خود و تست نهایی محصول دقت نمایید.

در صورتی که مغایرتی بین صورت سفارش و پروژه آماده شده مشاهده شود، سفارش دهنده باید در زمان تعیین شده از طرف وبسایت (که حداقل ده روز می باشد و حداکثر آن از طریق ایمیل به تحویل گیرنده محصول اطلاع داده می شود.) جزئیات مغایرت را به وبسایت اطلاع دهد تا سریعا اشکالات برطرف شود.

کانال تلگرامی بیوتکنولوژی و زیست شناسی اینستاگرام بیوتکنولوژی, bio1 ریسرچ گیت گوگل اسکولار بیوتکنولوژی لینکدین بیوتکنولوژی
تمام حقوق این سایت متعلق به گروه bio1 به سرپرستی پوریا غلامی تیلکو می باشد . نقل مطالب متمم بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جستجو