پرداخت, پروژه های دانشجویی, انجام پروژه, مقاله, پایان نامه, بیوتکنولوژی, زیست شناسی, مهندسی زنتیک

پرداخت اینترنتی

از طریق زرین لینک:

زرین لینک مانند یک دستگاه کارتخوان عمل کند و هر مبلغی توسط کاربر میتواند واریز شود. واسطه پرداخت شرکت زرین پال میباشد که تراکنش شما را تایید می نماید. برای استفاده از این روش کافیست روی لینک زیر کلیک کنید و مبلغ پرداخت را وارد نمایید.


پرداخت اینترنتی

واریز کارت به کارت شتابی (تمامی بانک ها)

شماره 16 رقمی کارت:
5859-8310-5317-6458 به نام پوریا غلامی تیلکو
در این روش پس از مشخص شدن میزان پرداخت شما می توانید از طریق تمامی دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود در سراسر کشور مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت به کارت به شماره بالا انتقال دهید و سپس اطلاعات انتقال کارت به کارت خود را برای ما ارسال کنید. پس از تایید پرداخت شما محصول شما تحویل خواهد شد. همچنین شما می توانید انتقال کارت به کارت(شتابی) را از طرق دیگر مانند درون شعبه،اینترنت بانک،موبایل بانک،پایانه فروش(pos) و یا هر روش دیگری انجام دهید.
توجه:
تایید پرداخت به این روش تنها در ساعات اداری برتینا انجام می پذیرد و ممکن مدتی بطول بیانجامد.

واریز به حساب بانکی

شماره حساب:

4901624408 به نام پوریا غلامی تیلکو
بانک تجارت

در این روش پس از مشخص شدن میزان پرداخت شما می توانید از طریق تمامی شعب یکی از بانکهای ذکر شده در بالا مبلغ مربوطه را به حساب واریز نموده و اطلاعات واریز را برای ما ارسال نمایید. پس از تایید پرداخت شما پروژه شما تحویل خواهد شد. همچنین شما می توانید واریز به حساب را از طرق دیگر مانند اینترنت بانک،موبایل بانک،پایانه فروش(pos)،ساتنا،پایا و یا هر روش دیگری انجام دهید.

توجه:
تایید پرداخت به این روش تنها در ساعات اداری بایو وان انجام می پذیرد و ممکن مدتی بطول بیانجامد.


پرداخت, بیوتکنولوژی, سمینار, بیوشیمی, مهندس کشاورزی, طراحی آزمایش, RSM
کانال تلگرامی بیوتکنولوژی و زیست شناسی اینستاگرام بیوتکنولوژی, bio1 ریسرچ گیت گوگل اسکولار بیوتکنولوژی لینکدین بیوتکنولوژی
تمام حقوق این سایت متعلق به گروه bio1 به سرپرستی پوریا غلامی تیلکو می باشد . نقل مطالب متمم بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جستجو