خدمات ما, بیوتکنولوژِی, آموزش, طراحی ازمایش, RSM, روش سطح پاسخ , ترجمه متون تخصصی, پروژه های دانشجویی, تهیه پاورپوینت

خدمات ما

مرکز بایو وان از گردهم آمدن تعدادی از فارغ التحصیلان نخبه و با انگیزه در رشته های مختلف تشکیل شده است و هدف آن یاری رساندن به دانشجویان کشور جهت ارائه پژوهش هایی با سطح بالا و نوین است. در واقع این موسسه در تلاش است با با بهره گیری از ذهن خلاق متخصصین خود خدماتی متفاوت، ارزشمند و مفید را به جامعه علمی کشور ارائه نماید. برخی از خدماتی که در بایو وان به دانشجویان و محققین گرانمایه ارائه می گردند عبارتند از:

آموزش طراحی و تحلیل RSM

انجام کاملا تخصصی تجزیه و تحلیل آماری توسط گروه متخصصان بایو وان انجام میپذیرد. هدف ما کمک به شما برای انجام پروژهایتان و خارج شدن از سر درگمیست. 

ترجمه متون تخصصی

موسسه بایو وان با در اختیار داشتن مترجمان حرفه ای در تخصص های گوناگون به عنوان یکی از تخصصی ترین موسسات ترجمه در کشور نیاز تمام متقاضیان را پاسخگوست.

پروژه های دانشجویی

تیم بایو وان با بهره گیری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران اقدام به انجام پروژه های شما خواهد کرد.

مشاوره پایان نامه و پروپوزال

گروه متخصصان بایو وان با داشتن چندین سال سابقه آمادگی دارد تا در تمامی مراحل انجام پروژه دانشجویی به صورت کاملا تخصصی شما عزیزان را همراهی کند.

فروشگاه اینترنتی Bio1.ir

فیلم های آموزشی - جزوات تخصصی

کانال تلگرامی بیوتکنولوژی و زیست شناسی اینستاگرام بیوتکنولوژی, bio1 ریسرچ گیت گوگل اسکولار بیوتکنولوژی لینکدین بیوتکنولوژی
تمام حقوق این سایت متعلق به گروه bio1 به سرپرستی پوریا غلامی تیلکو می باشد . نقل مطالب متمم بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جستجو