مقالات تخصصی نیاز به ترجمه تخصصی دارند

امروزه با گسترش علوم و رشته های علمی ، کلمات تخصصی نیز گسترش می یابند . بنابر این یک ترجمه معمولی از یک مقاله معجونی از کلمات گنگ و جملات بی معنی خواهد بود. برای حل این مشکل نیاز است تا در یک مجموعه از هر رشته یک یا چند مترجم متخصص حضور داشته باشد تا تمام سفارشات از رشته های گونان بصورت یک ترجمه تخصصی واقعی به متقاضیان تحویل داده شود.

ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله با بالاترین کیفیت

موسسه بایو وان با در اختیار داشتن مترجمان حرفه ای در تخصص های گوناگون به عنوان یکی از تخصصی ترین موسسات ترجمه در کشور نیاز تمام متقاضیان را پاسخگوست. برای ترجمه مقاله خود تنها کافیست آن را برای موسسه ما ارسال کرده تا سفارش شما بسرعت بررسی شود و در اختیار مترجم متخصص آن مقاله قرار گیرد تا فرایند ترجمه تخصصی بسرعت و با کیفیت بالا آغاز و پایان پذیرد . قطعا این فرایند که با هزینه بسیار مناسب و سرعت و کیفیت بالا انجام می پذیرد شما را شگفت زده خواهد کرد .فرایند دشواری که با اتلاف وقت و هزینه بالا و مشکلات جدی در کار نهایی همراه بوده است ، امروز مانند نوشیدن یک قهوه برای شما لذت بخش خواهد بود.

ترجمه, ترجمه تخصصی, بیوتکنولوژی, زیست شناسی, فارسی به انگلیسی, انگلیسی به فارسی, ترجمه مقاله. نوشتن مقاله

روال کار ترجمه در Bio1

سایت ترجمه تخصصی مقالات ISI، ژورنال و کنفرانس، ترجمه تخصصی کتاب و انتشار، ویرایش تخصصی انگلیسی و فارسی،ترجمه تخصصی، ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی، ترجمه ارزان و دانشجویی، بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی، استخدام مترجم آنلاین، ترجمه فوری، ترجمه مقالات ISI،ترجمه کتاب, ترجمه تخصصی فوری و ترجمه مقاله ISI، ترجمه متون تخصصی، سفارش ترجمه ارزان دانشجویی، ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی با قیمت مناسب در سایت ترجمه گستر، ترجمه فوری چکیده پایان نامه، خدمات ترجمه آنلاین.
تعرفه ترجمه

تعرفه ترجمه متون انگلیسی به فارسی

ترجمه انگلیسی به فارسی

توضیحات

نرخ هر کلمه (تومان)

عادی نقره ای

کیفیت مطلوب و سرعت معمولی

30

عادی طلایی

کیفیت عالی و سرعت معمولی

35

فوری

کیفیت عالی و تحویل سریع

40

تعرفه ترجمه متون فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی

توضیحات

نرخ هر صفحه استاندارد (تومان)

فوری

کیفیت مطلوب و تحویل سریع

31990

عادی طلایی

کیفیت عالی و سرعت معمولی

27990

عادی نقره ای

کیفیت مطلوب و سرعت معمولی

23990

نحوه سفارش ترجمه
تعداد صفحات دقیق متن چگونه تعیین میشود؟
مدت زمان بررسی سفارشات ترجمه
کانال تلگرامی بیوتکنولوژی و زیست شناسی اینستاگرام بیوتکنولوژی, bio1 ریسرچ گیت گوگل اسکولار بیوتکنولوژی لینکدین بیوتکنولوژی
تمام حقوق این سایت متعلق به گروه bio1 به سرپرستی پوریا غلامی تیلکو می باشد . نقل مطالب متمم بدون ذکر منبع، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

جستجو